
Патрубок системи охолодження компресора L=194мм Даф ЦФ ХФ DAF 2124570
- В наявності
- Код: DAF 2124570
2 860 ₴
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 14.7 мм |
| Довжина | 135.0 мм |
| Пропозиція | Вантажні автомобілі |
| Якість | Q Original part in manufacturer’s packaging |
| Вага | 0,05kg |
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Виробник | Daf |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 2124570 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1786291 |
| Сумісність з маркою | Daf |
- Ціна: 2 860 ₴

