влевовправо

Ремкомплект патрубків системи охолодження Ман ТГА ТГХ ТГС Ф2000 Ф 90 51981820005 3.14131
- В наявності
- Код: 3.14131
1 113 ₴
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Діаметр | 14.0 мм |
| Довжина | 32.0 мм |
| Якість | P Заміна оригінальної якості |
| Вага | 0,02kg |
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Виробник | DT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 3.14131 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 51981820005 |
| Сумісність з маркою | MAN |
- Ціна: 1 113 ₴


