
Втулка стабілізатора задня Мерседес Актрос МП2 МП3 9413260050 AUG 52788
- В наявності
- Код: AUG 52788
853 ₴
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Монтажна позиція | задня |
| Сторона монтажу | прав / лів |
| Внутрішній діаметр | 82.0 мм |
| Зовнішній діаметр | 110.0 мм |
| Довжина | 67.0 мм |
| Пропозиція | Вантажні автомобілі |
| Вага | 0,92kg |
MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, ATEGO, ATEGO 2, AXOR, AXOR 2 04.96-
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | AUG 52788 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 9413260050 |
| Сумісність з моделлю | Actros |
- Ціна: 853 ₴

