
Ремкомплект V-подібної тяги Даф ЦФ ХФ CEI 226.119
- В наявності
- Код: CEI 226.119
2 808 ₴/комплект
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Монтажна позиція | задн |
| Сторона монтажу | прав / лів |
| Тип | Втулка |
| Розмір різьби | M24 мм |
| Крок різблення | 1.5 мм |
| Діаметр | 108.0 мм |
| Довжина | 68.0 мм |
| Вага | 2,04kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CEI |
| Країна виробник | Італія |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Діаметр зовнішній | 108 мм |
| Висота | 68 мм |
| Код запчастини | CEI 226.119 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1445656 |
| Сумісність з маркою | Daf |
- Ціна: 2 808 ₴/комплект

