влевовправо

Гільза Рено Магнум циліндра двигуна без кілець MIDR062465 (GOETZE) 14-740130-00
- В наявності
- Код: 14-740130-00
2 600 ₴
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| O фланця | 139,801 мм |
| Довжина | 279,25 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | мокра гільза циліндра |
| Зовнішній діаметр | 130,175 мм |
| Обробка | з хонінгуванням |
| Отвір цил. | 124 мм |
| Робоча втулка циліндра | без кільця робочої втулки |
| Ширина | 103,327 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | GOETZE ENGINE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 14-740130-00 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Magnum |
- Ціна: 2 600 ₴


