
Патрубок радіатора Даф ЦФ ХФ 2050874 SI-DA105
- В наявності
- Код: SI-DA105
5 356 ₴
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Монтажна позиція | Нижн |
| З'єднання (від - до) | до радіатора |
| Внутрішній діаметр | 40.0 мм/ 75.0 мм |
| Довжина | 1200.0 мм |
| Норма випускних газів | EURO 6 |
| Пропозиція | Вантажні автомобілі |
| Якість | Z Cross reference |
| Вага | 1,61kg |
Опис
DAF CF, XD, XF 106, XF II, XG, XG+ MX-11210-MX-13390 10.12-
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Виробник | Thermotec |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | SI-DA105 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 2050874 |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | XF106 |
- Ціна: 5 356 ₴

