
Стрічка кріплення паливного бака Ман Тгх Тга Тгс 81974606077 3.23031
- В наявності
- Код: 3.23031
5 221 ₴
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Довжина | 1310.0 мм- 1380.0 мм |
| Ширина | 70.0 мм |
| Якість | P Заміна оригінальної якості |
| Вага | 2,02kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Виробник | DT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 3.23031 |
| Кросс-номери | 81974606077 |
| Сумісність з маркою | MAN |
- Ціна: 5 221 ₴

