
Датчик тиску повітря МАН Ф90 Ф2000 3.70002
- В наявності
- Код: 3.70002
1 830 ₴
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Розмір різьби | M12 мм |
| Крок різблення | 1.5 мм |
| Тиск | 10.0 Бар-5.2 Бар |
| Кількість контактів | 3.0 шт |
| Пропозиція | Вантажні автомобілі |
| Вага | 0,13kg |
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Виробник | Diesel Technic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 3.70002 |
| Кросс-номери | 81.27421.0097 |
| Сумісність з маркою | MAN |
- Ціна: 1 830 ₴

