
Ремкомплект гальмівного вала Рено Магнум Преміум Керакс 5010260575S AUG 54665
- В наявності
- Код: AUG 54665
832 ₴/комплект
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рено AE Магнум/Преміум PR/Керакс/Магнум E-TECH
| Внутрішній діаметр | 42.0 мм |
| Зовнішній діаметр | 62.0 мм |
| Пропозиція | Вантажні автомобілі |
| Вага | 0,40kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | AUG 54665 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0024472704S |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Magnum |
- Ціна: 832 ₴/комплект

