
Повітряний ресивер 15 л Сканія 1445452 FE178966
- В наявності
- Код: FE178966
4 004 ₴
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Ємність | 15 л |
| Тиск | 14.5 Бар |
| Діаметр | 206.0 мм |
| Довжина | 513.0 мм |
| Розмір різьби | M22 мм |
| Крок різблення | 1.5 мм |
| Кількість конекторів | 2.0 шт |
| Матеріал | Сталь |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | FE178966 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 004 ₴

