
Комплект гальмівних колодок дисковий гальмо ( для супортів Knorr SB/SN ) DB 2910882
- В наявності
- Код: DB 2910882
3 666 ₴/комплект
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монтажна позиція передн / задн
Ширина 247.3 мм
Висота 109.5 мм
Товщина 30.0 мм
Гальмівна система KNORR SB7000 / KNORR SB/SN7
Використовується із датчиком зносу Так
Пропозиція Вантажні автомобілі
Вага 10,76
B7, KNORR SN7
>KNORR SB/SN7/KNORR SB7000 DAF 65 CF, 75 CF, 85 CF, 95 XF, CF, CF 65, CF 75, CF 85, DB, LF 55, SB, XF 105, XF 106, XF 95 1DB2022-1NA06-XF355M 04.73-| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Danblock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | DB 2910882 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0203121400 |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | XF105, LF55, XF106, 85CF |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 247.3 мм |
| Висота | 109.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 247.5 см |
- Ціна: 3 666 ₴/комплект

