влевовправо

Колодки гальмівні дискові KNORR SB5 SN5 Мерседес Атего Актрос Ман ТГЛ ТГС Л2000
- В наявності
- Код: GDB5073
4 680 ₴/комплект
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вага [кг]: 6,10
Висота [мм]: 84
Датчик зносу: вкл. датчик зносу
Довжина [мм]: 185
Якість: FER4550G
KNORR SB5/KNORR SN5 MAN L2000, TGL I, TGS I; MERCEDES ACCELO, ACTROS MP2 / MP3, ACTROS MP4 / MP5, ANTOS, ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3 471.943-OM936.916 06.93-
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | GDB5073 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | FE16592 |
| Висота | 84 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина внутрішньої накладки | 27 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 33.8 мм |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | L2000, ANTOS, Actros |
- Ціна: 4 680 ₴/комплект



