
Фільтр паливний RVI Magnum, Midlum, Premium, Kerax/00- WK 940/20 CS1451M-SF
- В наявності
- Код: CS1451M-SF
416 ₴
+380 (97) 850-76-34
(Підбір запчастин)
- +380 (97) 850-76-34(Підбір запчастин)
- +380 (63) 585-45-60(Підбір запчастин)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній діаметр [мм]: 93
Висота [мм]: 147
Виконання фільтра: фільтр накручуваний
Розмір різьби: M18x1,5
Висота [мм]: 147
Виконання фільтра: фільтр накручуваний
Розмір різьби: M18x1,5
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SAMPIYON FILTER |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | CS1451M-SF |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Magnum |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 94 мм |
- Ціна: 416 ₴

